ABD'nin Kalemi Kırıldı
Kategori: Güncel  |  Okunma: 2824  |  Puan: 8,1  |  09 Kasım 2006
 
 
ABD’NİN KALEMİ KIRILDI

 

            Aklı başındaki tüm istihbaratçılar, İkiz Kulelere saldırı olayını CIA’nın önceden bilemediği yalanına inanmıyor. İkiz Kulelere Saldırı olayını CIA tezgâhlamıştır. Bu tezgâhla, Müslüman-Hristiyan Çatışmasını başlatmış; fiili saldırının başlaması için zaman kaybetmemek adına da ABD yöneticilerine yanlış istihbarat vererek “Saddam’ın yerini tesbit ettik; koordinatları da şudur…” demiştir. Irak’a hemen operasyon yapmayı düşünmeyen ABD yönetimi de hemen uçaklarını kaldırıp; bombardımanı başlatmıştır. Netice mi! CIA’nın dediği yerde Saddam’dan eser yoktur ancak savaş başlamıştır maalesef.

            CIA, Müslüman-Hristiyan Savaşı çıkarmak için ABD’yi uçurumun önüne getirmiştir. ABD’nin varlığı veya yokluğu CIA için önemli değildir. CIA’nın dünyanın her yanına yayılmış kolonileri vardır; devleti yoktur. CIA bugün ABD’nin içinde odaklanmıştır yarın Çin’de veya Rusya’da da odaklanabilir. Biliyoruz ki CIA’nın gücüne en büyük gücü katanlar, Hitler’in istihbarat teşkilatından ayrılanlar olmuştur.

            3 dünya savaşının başrol oyuncuları CIA’nın kurucularıdır. Küresel Güç Odaklarının planlarını uygulamada en etkin organ da CIA’dır. Nasıl ki masonların devleti ve vatandaşları yok ise, Masonların  ve Küresel Kralların bir organı olan CIA’nın da devleti ve vatandaşı yoktur. İkiz Kulelerde ölenler ABD vatandaşıdır; ölenler birader değildir. CIA’nın vatandaşları, dünya üzerinde kolonileşmiş biraderlerdir.

            ABD’yi Irak işgaline tahrik eden şahinlerin, Neo Con’ların en önde gelen isimlerinden biri olan, ABD eski savunma bakan yardımcısı, Pentagon Baş Danışmanı Richard Perle geçtiğimiz gün Vanity Fair Dergisi’ne yaptığı açıklamada “Irak’da şiddetin ulaştığı korkunç boyutu zamanında düşünemediğini” itiraf etti. Perle, Washington yönetimini kararsızlık ve beceriksizlikle suçlayarak gelinen noktanın suçlusunun Başkan Bush olduğunu söyledi. Perle “ABD’nin başarısız bir şekilde Iraktan çekilmesi ihtimali her geçen gün daha da belirginleşmektedir. Muhtemel olan vaki olursa dünyanın görebileceği en büyük anarşi ve kaos ortaya çıkacaktır.” dedi. Küresel Kraliyet’in yıllardır, kaosdan yeni bir düzen kurma projesi peşinde olduğunu hep söyledim.

            İki yıldan fazla bir zamandır yazılarımda ısrarla CIA’nın Küresel Güç Odaklarının, Küresel Bankerlerin bir organı olduğunu; bu güç odaklarının icra organının ise Neo Con’lardan oluştuğunu ve bu karanlık örgütün devletinin olmadığını; Hitler Almanyası da dahil olmak üzere zaman zaman belirli ülkeleri çıkarları yönünde kullandıklarını, işleri bitince de kendilerine yeni bir merkez seçtiklerini ifade ettim. Yaklaşık 50 yıldır ABD üzerinden politikalarını dünyaya dayatan bu güç odakları Hitler Almanyasını gözlerinden nasıl çıkardı ise sıranın ABD’ye geldiğini anlatmaya çalıştım.

            Önce ABD topraklarında dünyanın en büyük terör olayını yaptılar ardından yanlış istihbaratla zamansız ve hazırlıksız olarak Irak’ı işgale tahrik ettiler ve ABD’yi bataklığa çektiler şimdi de ABD’nin savaşı kaybettiğini ilan ediyorlar. Her şey ne kadar da açık ve gözlerimizin önünde cereyan ediyor aslında.

            Yaklaşık 10 yıl önce kalemi kırılan ABD şu an infaz ediliyor. Hakim de, savcı da Küresel Güçler. İnfaz memuru ise 650.000 sivil kayıp vermesine rağmen Irak Halkı. Kaybedenler ABD’nin görünen iktidarı ile stratejik ortaklık yapanlar; kazananlar ise Küresel Güçler ve Bankerlerle stratejik ortaklık yapanlar olacaktır.

 

                                                                                           Av.Mustafa Özdemir

 


Bu Yazıyı Oylayın: 

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış


Yorum Yazın
İsim:


E-Posta:


Mesaj:
       
       
       
       
Kalın | İtalik
Altçizgili | Link